من

نفر سمت چپ عکس، مهندس معمار کامپیوتر و فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های علم و صنعت و امیرکبیر.

بیش از هفت سال است که در حوزه‌ی تخصصی سخت‌افزار و کامپیوتر مشغول به کار هستم. در حال حاضر نیز در شرکت هوش‌روان توسعه دهنده و یکی از بنیانگذاران گروه نقطه سیاه می‌باشم. خواندن کتاب "جسور باش، ارایه کن" در هواپیمایی که ما را به نمایشگاه لایت اند بیلدینگ آلمان می‌برد، برایم انگیزه‌ای شد تا فعالیت‌های حرفه‌ای روزانه‌ام را به اشتراک بگذارم. این‌گونه بود که برای چندین ماه آن را در صف کارهایم قرار داده بودم تا آنکه بالاخره توانستم فرصتی پیدا کنم و سایت "نوبی" را راه اندازی کنم.

جسور باش، ارایه کن

حوزه‌ی تخصصی من دو عنوان کاملا مجزاست، اول طراحی سامانه‌های نهفته‌ی (Embedded Systems) کاربردی به ویژه تجهیزات بیسیم و دومی ماشین‌آلات چاپ. خدا را شکر در هر دو مورد نیز پروژه‌هایی را به همراه دوستانم به اتمام رسانده‌ام یا در حال انجام هستم. به کتاب‌ها نیز علاقه‌ی خاصی دارم و به همین دلیل عنوانی را در "نوبی" برای معرفی کتاب‌های خوبی که خوانده‌ام اختصاص داده‌ام.

برای خود من دیدن کار و فعالیت و پویایی محیط اطرافم بسیار انرژی بخش است. امیدوارم مطالب "نوبی" که بازتاب فعالیت‌های محیط کاری من است برای شما انرژی بخش باشد و از دیدن پیشرفت تک تک افرادی که در هر گوشه‌ی ایران برای آبادانی آن می‌کوشند لذت ببرید. از صمیم قلب پیروزی همگی شما در کارهایتان را آرزو می‌کنم.

 

صالح مهدیخانی

روزهای پسین تیر ماه 1395، یک ظهر گرم

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!