استارتاپ‌های برون‌سپاری

یکی از حوزه‌هایی که به نظرم بیش از حد به آن پرداخته شده بود، سامانه‌های برونسپاری پروژه بود. تعداد استارتاپ‌های این حوزه به اندازه‌ای بود که گروهی جداگانه را برای آنها در نظر گرفتم.

 دورکار

«دورکار» با هدف فراهم کردن بستری امن و مطمئن جهت برون سپاری پروژه ها برای فارسی زبانان سراسر دنیا راه اندازی شد. ما سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا دارندگان مشاغل بزرگ و کوچک، کارآفرینان و عموم مردم بتوانند به راحتی از نیروی کار متخصص در سرار کشور جهت انجام تمام پروژه هایی که امکان انجام آنها از راه دور وجود دارد استفاده کنند.

http://www.doorkar.com

دورکار

 

کدپن

با توجه به رشد روزافزون نیاز جوامع امروزی به بسترهای تحت وب و رشد کسب و کارهای آنلاین، برون سپاری یکی از روش های نوین و کارآمد برای اجرای طرح های مختلف است. سامانه برون سپاری کدپن با در نظر گرفتن تمامی جنبه های احتمالی مورد نیاز در برون سپاری، کامل ترین سیستم برون سپاری فارسی را مهیا ساخته است. ما در کدپن با از میان برداشتن مرزهای فیزیکی بین کارفرمایان و پیمانکاران و رفع دغدغه های ایشان در امور مسایل حقوقی و مالی، فعالیت های اقتصادی، علمی و عملی را تسهیل می کنیم. پیمانکاران می توانند از طریق مشارکت در تولید محتوا، نگارش مقاله، فعالیت در انجمن پرسش و پاسخ و دریافت تاییدیه از سایرین، ضمن ارتقای سطح کیفی فعالیت های خود، موجب گسترش محتوای علمی در وب فارسی شوند و بدینوسیله در کنار فعالیت های اقتصادی انگیزه فعالیت های علمی نیز بیشتر خواهد بود.

http://codepen.ir

کدپن

 

دورکاری ایرانیان

سایت دورکاری ایرانیان با هدف ترویج درست فرهنگ فریلنسری ایجاد شده تا کمکی به رفع بیکاری جوانان این مرز و بوم باشه. ما بر خلاف سایت ها دورکاری دیگه بسیاری از محدودیت ها رو کاهش دادیم.

http://iraniantelework.com

 دورکاری ایرانیان

 

پارسکدرز

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکُدرز (ParsCoders) خریداران یا کارفرمایان درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان یا پیمانکاران و با قیمتی رقابتی انجام شود.

https://parscoders.com

پارسکدرز

 

برنامه‌نویسان

برنامه‌نویسان بازاری پویا برای اشتراک پروژه‌ها، موقعیت‌های استخدامی و مشارکت در استارت‌آپ‌هاست و به صورت تخصصی در حوزه نرم‌افزار و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند.

http://programers.ir

برنامه‌نویسان

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!