استارتاپ‌های تبلیغات

استارتاپ‌هایی که در این گروه قرار دارند خدمات یا محصولی ارایه می‌دهند که در صنعت تبلیغات کاربرد دارد.

شبکه تبلیغات ادنگاه

ادنگاه یک شبکه تبلیغات اینترنتی هوشمند می‌باشد که با استفاده از یک پلتفرم تحت وب مدیریت تبلیغات، برای کسب و کارها امکان نمایش تبلیغات به صورت هدفمند و مرتبط در وب سایت‌ها را فراهم میکند. استفاده از این پلتفرم برای صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه و مدیریت آسان تبلیغات آنلاین کسب و کارها مناسب می باشد.

http://adnegah.net

شبکه تبلیغات ادنگاه

 

تپسل

تپسل شبکه هوشمند تبلیغات ویدئویی در اپلیکیشن‌های موبایل است که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند با نمایش کاربرپسند تبلیغات ویدئویی درون اپلیکیشن شان، جریان درآمدی جدیدی داشته باشند و با ارائه‌ی راهکارهای بازاریابی دیجیتال و هدفمند به تبلیغ‌دهندگان، کارشناسان بازاریابی و برندها، رشد کسب‌وکار آن‌ها را تضمین می‌کند.

http://tapsell.ir

تپسل

 

Lish.ir

ایجاد بستر جدید، قدرتمند و بومی برای تبلیغات دیجیتال.

http://lish.ir

Lish.ir

 

درخت لیمو

 

درخت لیمو

 

اینفوگرام

اینفوگرام

 

وی کلیک

تبلیغات بر اساس علایق کاربر یا محتوای سایت ها بحث جدی در زمینه تبلیغات هدفمند و تاثیرگذار است. گوگل و فیسبوک که جزء بزگترین شرکت ها در حوزه فناوری شناخته می شوند در آمد اعظم خود را از این طریق کسب می نمایند. تبلیغات هوشمند بر اساس محتوا موضوعی است که در گروه ما یعنی وی کلیک (WeClick.ir) در حدود یک سالی است مطرح و زیر ساخت های لازم برای آن فراهم شده است. وی کلیک یک شبکه تبلیغاتی مبتنی بر محتوا است که به کمک الگوریتم های هوشمند، صفحه را پردازش می کند و تبلیغات مرتبط با محتوای صفحه، نمایش می دهد. تا هم تبلیغات برای کاربران سایت آزاردهنده نباشد و هم نرخ کلیک روی تبلیغات افزایش یابد. در حال حاضر در این ایده ما توانایی داریم اطلاعات مربوط به صفحه فرود مربوط (Landing Page) به آگهی ها را به صورت اتوماتیک کرال (Crawl) نماییم و کلمات کلیدی (Keywords) مهم را استخراج نماییم.

http://WeClick.ir

وی کلیک

 

آوان کارت

برای تست نرم افزار، به سایت آوان کارت به آدرس www.avancard.ir مراجعه فرمایید. در بخش آموزش، نمونه نشان آوان قرار داده شده است، این نشان را با اپلیکیشن اسکن کنید و با امکانات یک کارت ویزیت دیجیتال آشنا شوید.

http://www.AvanCard.ir

آوان کارت

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!