استارتاپ‌های گردشگری

چند استارتاپ محدود به طور تخصصی به حوزه‌ی گردشگری پرداخته بودند که می‌توانید آنها را در این بخش مشاهده کنید.

تریپ با ما

تیم TripBaMa فعالیت خود را با هدف تغییر الگوی سفر از مناطق پربازدید به مقاصد کمتر شناخته شده آغاز کرد؛ که این امر از طریق جمع آوری اطلاعات جامع با ادبیاتی ساده در مورد مکان های دیدنی، رستوران، هتل و مراکز خرید شهرهای ایران میسر شد و تا امروز دستیابی به اطلاعات اغلب شهرهای ایران از طریق وب سایت امکان پذیر می باشد. در ادامه با ایده «برنامه ریزی سفر» زمینه طراحی تور شخصی را فراهم کرد تا مسافرانی که با وسیله شخصی خود یا وسایل حمل و نقل عمومی راهی جاده ها می شوند، سفری دلخواه و بهینه در زمان و هزینه را تجربه کنند. که این امکان بوسیله برنامه های سفر «تریپ با ما» میسر می باشد.

http://tripbama.com

تریپ با ما

 

کاروان

کاروان یک استارتاپ در زمینه طبیعت گردی و گردشگری است که تلاش می کند به مرجعی قابل اطمینان در این صنعت تبدیل شده و در جهت رشد و توسعه فرهنگ بوم گردی و اکوتوریسم گام بردارد.نخستین اصل در کاروان پایبندی به اصول اکوتوریسم است.
ما در تلاش برای ایجاد بازاری دوسویه (marketplace) هستیم که با ارائه متمرکز برنامه های معتبرترین آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری، فرایند تحقیق، تصمیم گیری و خرید را برای کاربران و گردشگران کوتاه و ساده تر کرده، همچنین با ساده سازی فرایند فروش برای آژانس ها، کاهش هزینه های عملیاتی و درگیری های مربوط به لغو برگزاری، انصراف مسافر، جمع آوری بازخورد و ... زمینه تمرکز این سازمان ها بر ارزش اصلیشان را فراهم کنیم.

http://ecarevan.com

کاروان

 

iCamp

iCamp با هدف ارائه خدمات جامع گردشگری بر اساس فناوری های نوین ایجاد و فعالیت خود را در قالب تیمی کوچک اما توانمند شروع نموده است. با توجه به نیاز گردشگران به محتوای معتبر و بروز شده فناوری های iCamp فرانچایز شده و محتوای آن به صورت محلی و به روش جمع سپاری در قالب زبان های بین المللی در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت. این خدمات و فناوری ها اکثرا در بستر تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی قرار دارد. iCamp جزو معدود استارتاپ های بین المللی ایران است و تاکنون مفتخر به دریافت چندین تندیس و تقدیر نامه ملی از وزیران دولت یازدهم شده است.

http://www.icamptravel.com

iCamp

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!