استارتاپ‌های مالی و بیمه

در این گروه استارتاپ‌هایی قرار گرفته‌اند که به نوعی با امور مالی و بیمه در ارتباط هستند.

بیدبرگ

بیدبرگ مجموعه ای از سایت ها و شبکه اجتماعی می باشد که در حوزه بیمه فعال هست.
محصولات بیدبرگ
بیدبرگ - مرجع سوالات بیمه: در این سایت می توانید پاسخ سوالات بیمه ای خود را سریع، آسان و رایگان دریافت کنید.
بیدبرگ - خرید آگاهانه بیمه: از طریق این سایت می توانید خرید آگاهانه بیمه را از طریق مشاوران بیمه آگاه، پاسخگو و مشتری مدار تجربه کنید.
بیدبرگ - منتخب مقالات بیمه: در این سایت می توانید دسترسی رایگان به مقالات و اخبار بیمه ای داشته باشید.

http://www.bidbarg.com

بیدبرگ

 

بیمه بازار 

بیمه بازار اولین فروشگاه اینترنتی بیمه در ایران است و امکان مقایسه نرخ بیمه شخص ثالث و بدنه شرکت‌های مختلف بیمه، دریافت مشاوره از متخصصان بیمه‌ای و خرید آنلاین بیمه را فراهم می‌کند. با ثبت سفارش اینترنتی، بیمه‌بازار بیمه را در سریعترین زمان ممکن صادر کرده و رایگان ارسال می‌کند.
بیمه‌بازار نماینده شرکت های بیمه ایران، آسیا، البرز، دانا، پارسیان، پاسارگاد، کارآفرین، نوین، ما و رازی است.

http://bimebazar.ir

بیمه بازار

 

پیمنت اکسپرس

با توجه به تحریم های بین المللی کشورمان در زمینه ارزی و قابل دسترس نبودن خدمات ارزی بین المللی برای هم وطنان عزیز مجموعه پیمنت اکسپرس خدمات زیر را به مشتریان عزیز ارایه میدهد تمام خدمات این مجمعه در زمینه ارز الکترونیک است.
پرداخت هزینه سفارت ای مختلف
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی مثل تافل ،gre
هزینه اپلیکیشن فی
هزینه چاپ مقالات علمی
هزینه شرکت د رکنگره های علمی
رزرو هتل در سراسر جهان
خرید بلیط اینترنتی
نقد کردن درآمد ارزی برنامه نویسان
و تمام خدماتی که با کارت های ویزا و مستر و پی پال قابل قبوال است

http://www.paymentexpress.ir

پیمنت اکسپرس

 

آیدی پی

بهترین و راحت ترین راه برای دریافت پول توسط کسب و کاری های کوچک و کسب و کارهایی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند . ما برای این کسب و کارهای درگاه شخصی و پوز مجازی فراهم میکنیم تا بتوانند از مشتری هایشان پول دریافت کنند.

http://idpay.ir

آیدی پی

 

رده؛ مرجع بررسی خدمات

آنچه «رده» به دنبال آن است معرفی بهتر خدمات بانکی است. تا آنجا که شهروندان برای رسیدن به جواب‌هایشان اجباری به رفتن به شعبه بانک‌ها نداشته باشند. ما بر آنیم تا با ساده‌سازی مفاهیم، دسته‌بندی و توضیح روندِ کاری خدمات، انتخاب مناسب را برای مشتریان آسان کنیم. ساده‌سازی مفاهیم بانکی، دسته‌بندی و توضیح روندِ کاری خدمات و مرور تجربهٔ دیگران به همراه بررسی برای آشنایی بیشتر مشتریان با بهترین خدمت متناسب با نیاز آن‌ها را انجام خواهیم داد.

http://www.rade.ir

رده؛ مرجع بررسی خدمات

 

مانیار

مانیار یک شبکه مالی می باشد که امکان انتقال وجه سریع، آسان و امن رو به سادگی ارسال پیام و در قالب رفتارهای اجتماعی فراهم می کند.

http://moneyar.com

مانیار

 

کیف پول شخصی نیو

مدیریت هزینه و درآمد و ارائه اطلاعاتی که باعث میشود کاربر هوشمندانه تر هزینه کند و پول بیشتری برایش باقی بماند.

http://nivo.ir

کیف پول شخصی نیو

 

KIFPAY

ایجاد کیف پول موبایلی و باشگاه مشتریان بازاریابی فروش اعتبار سنجی مشتریان و پذیرندگان.

http://Kifpay.com

KIFPAY

 

بدوبس

در عصر حاضر، اینترنت نقشی اساسی را در زندگی روزمره ایفا می کند. با سرعت روز افزون رشد اینترنت، تصور وصل نبودن به اینترنت حتی به مدت چند ساعت برای اغلب افراد تصوری دردناک می باشد. یکی از مشاغلی که در حال حاضر استفاده از فناوری اطلاعات را تا حدود زیادی سرلوحه انجام امور حرفه ای خود قرار داده است، بی گمان حسابداری است. از نظر استفاده از اینترنت و IT در امور شغلی و شخصی، حسابداران را به جرات می توان یکی از به روزترین مشاغل در میان مشاغل حرفه ای موجود در کشور، دانست. محسوس بودن فقدان بستر مناسب و تخصصی در فضای اینترنت کشور که مختص حسابداری باشد، منجر به ایده راه اندازی وب سایت بِد و بِس، به عنوان اولین شبکه ارتباطی حسابداران در ایران، گردید. وب سایت بِد و بِس هم اکنون با ارائه خدمات متنوعی به حسابداران، حسابرسان و تمامی افرادی که روزانه با امور مالی درگیر هستند، مفتخر است تا خود را به عنوان اولین شبکه تخصصی حسابداری در کشور معرفی کند. بِد و بِس بستری است جهت هم افزایی و ایجاد ارتباط مؤثر بین حسابداران. یکی از مزایای این شبکة ارتباطی علاوه بر امکان ایجاد ارتباط بین حسابداران و تبادل دانسته ها، ایجاد شناسه یا آدرس منحصر به فرد اینترنتی می باشد، امکانی که ایجاد آن در حالت معمول بسیار پرهزینه و وقت گیر می باشد. از جمله مزایای دیگر وب سایت بِد و بِس می توان به معرفی خدمات قابل ارائه افراد، ایجاد رزومه شخصی، پرسش و پاسخ از مشاوران خبره و زبده وب سایت، در تیررس مشتریان بالقوه قرار گرفتن و ... اشاره کرد.

http://www.bedobes.com

بدوبس

 

پی پینگ

ایجاد صفحه پرداخت پول.

http://www.payping.ir

پی پینگ

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!