استارتاپ‌های حوزه سلامتی

حوزه‌ی سلامت، یکی از مباحث پرطرفدار در بین استارتاپ‌هاست. هر استارتاپی که با سلامتی انسان‌ها در ارتباط بود در این گروه قرار گرفته است.

تله طب

توضیحی پیدا نکردم!

http://teletebapp.ir

تله طب

 

فول فکر

خدمات مشاوره و روان‌شناسی آنلاین.

http://www.fullfekr.com

فول فکر

 

شفاجو

ما در شفاجو بدنبال افزایش سطح سلامت افراد جامعه و ارائه خدمات آنلاین پزشکی و سلامتی هستیم. افزایش آگاهی افراد نسبت به موضوع بهداشت و سلامت، بهبود ارائه خدمات پزشکی، ایجاد جریان آزاد اطلاعات و شفافیت در این حوزه دغدغه ماست زیرا ما معتقدیم، با ارزشترین ثروت سلامتی است.

http://www.shafajoo.com

شفاجو

 

نوآوران سلامت گستر شریف

ارائه راهكار هايي به جهت بهبود خدمات در حوزه سلامت مبتني بر مدل ارائه خدمت ابري.

www.noavaran-sharif.ir

 

گردشگری سلامت آریا

آریا مدتور پلت فرم آنلاین گردشگری سلامت ایران برای معرفی مناسب پزشکان و بیمارستان های با کیفیت ایرانی به منظور جذب بیماران خارجی است که قصد انجام سفر برای دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی را دارند.
ما بیمارستان یا آژانس گردشگری نیستیم. وظیفه ی معرفی پزشکان و بیمارستان های ایرانی در سطح دنیا و برای متقاضیان مدیکال توریسم است. همچنین ما مستقیما با فرآیند آوردن مسافر به ایران درگیر نیستیم، بلکه از آژانس های گردشگری و تسهیل گران سفر کمک می گیریم و پکیج های مسافرتی با موضوعات درمانی را ارائه می کنیم.

http://www.ariamedtour.com

گردشگری سلامت آریا

 

سلام دکتر

مدیریت نوبت دهی مطب پزشکان و مراکز پزشکی از طریق کانال های انلاین و آفلاین با قابلیت استفاده برای اکثریت اقشار مرتبط با موضوع.

http://www.SalamDoctor.com

سلام دکتر

 

دکتر دکتر

دکتردکتر سیستم ابری مدیریت مطب و مراکز پزشکی هست که نوبت دهی تلفنی، نوبت دهی اینترنتی، حسابداری، امور بیمه ای، پرونده الکترونیک و چند سرویس دیگه رو در اختیار پزشک قرار میده.
دکتردکتر دستیار همه کاره پزشک هست که در مدیریت مطب بهش کمک می کنه. مزیت ش برای پزشک اینه که مطب منظم میشه، زمان انتظار بیمار کاهش پیدا می کنه، بایگانی کاغذی پرونده ها حذف میشه و پرونده بیمار همیشه همراه پزشک هست، دغدغه های دکتر در مورد مسائل مالی و امور بیمه ای و گزارشاتی که نیاز دارن رو بصورت کام رفع میکنه، خطای انسانی پرسنل رو پایین میاره و وابستگی دکتر به منشی رو هم کمتر میکنه.
وب سایت دکتردکتر در جشنواره وب ایران در سال 94 رتبه یک شاخه سلامت الکترونیک رو کسب کرد.

http://www.drdr.ir

دکتر دکتر

 

درمانکده

درمانکده یک پلتفرم برای ارایه خدمات پزشکی و سلامت به صورت هوشمند است و ما با شناسایی ۱۴ نیاز اصلی در پی تامین زنجیره نیازهای بیماران در سطوح گوناگون هستیم و اولیت ما افزایش آگاهی و سهولت در دسترسی به خدمات در مسیر درمان است.

http://www.darmankade.ir

درمانکده

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!