استارتاپ‌های حمل و نقل

این گروه را استارتاپ‌هایی گرفته‌اند که به نوعی با حمل و نقل، خیابان و جاده‌ها طرف هستند. 

رهسپار

رهسپار راه کاری نوین برای سفری ایمن و ارزان است که به وسیله به اشتراک گذاری وسیله نقلیه در سفر های بین شهری صورت میگیرد. به این روش Ridesharing یا Carpooling گفته می شود.

http://rahsepar.net

رهسپار

 

ارسال آسان

ارسال آسان اولین سامانه ی جامع برای حمل کالا می باشد. اپلیکیشن موبایل ارسال آسان، واسطه ای برای معرفی نزدیک ترین پیک موتوری به شما می باشد تا محموله ی خود را به آسانی جابجا کنید.

http://www.ersalasan.com

ارسال آسان

 

مسیر طلایی

این مجموعه توانسته است تا با تولید و به روز رسانی نقشه های کامل حمل و نقلی و ترافیکی یکی از شهرهای بزرگ، اولین پایلوت مکانیزه کردن مسیریابی و مدیریت ناوگان پخش مویرگی درایران را پیاده سازی کند. خدمات ما مخاطبان بسیاری دارد همانند تمامی کارخانجات محصولات غذایی، دارویی، شرکت های پستی، سایتهای فروش اینترنتی، شرکتهای توزیع کننده محصولات و .... همچنین تمام شرکتهای لجستیکی (3PL) که در زمینه پخش مویرگی و مدیریت پخش محصولات فعالیت دارند، میتوانند مشتریان ما در ایران و خاورمیانه باشند.

مسیر طلایی

 

پایانه مجازی حمل بار سامانه مبین 

سامانه مبین، سامانه مدیریت و برنامه‌ریزی یکپارچه ناوگان، به عنوان پایانه مجازی حمل بار عمل می‌کند. این سامانه در شناسایی عوامل حمل همچون شرکت‌های حمل و راننگان و برقراری ارتباط بین ایشان تسهیل ایجاد می‌کند. نوبت‌دهی، تخصیص بهینه منابع و انجام توافق‌های مالی حمل بخشی از وظایفی است که توسط این سامانه صورت می‌پذیرد.
این سامانه و تمام الگوریتم های آن ثبت اختراع شده است.

http://www.mobin.co.ir

پایانه مجازی حمل بار سامانه مبین

 

بلیط بین

ایجاد حس رضایت با بهترین انتخاب در کوتاه ترین زمان.

http://blitbin.ir

بلیط بین

 

بارسی

اولین اپلیکیشن تمام هوشمند سفارش پیک موتوری آنلاین (آماده ارائه).

http://barsee.ir

بارسی

 

توشه

ایده ی توشه کمتر از یک سال قبل شکل گرفت و بعد از برگزیده شدن در چند مسابقه داخلی و خارجی مربوط به استارت آپ ها، تیمی متشکل از دو نفر برنامه نویس و گرافیست و سه نفر در قسمت بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا و مدیریت پروژه مشغول به کار شدند تا سایت توشه طراحی شود و سپس کار بازاریابی اینترنتی و همچنین مذاکره با کسب و کارهای مرتبط از جمله سایت های خرید از خارج و همچنین فروش بلیط چارتری آغاز شود.

http://www.tooshe.net

توشه

 

می‌بریم

بسیاری از افرادی که از خودروی تک سرنشین استفاده می کنند و روزانه در شهر تردد می کنند در صورت وجود افرادی که هم مسیر آن ها باشند، حاضرند این افراد را با خودروی خود به مقصد برسانند. راهکار "می بریم" با هدف ایجاد ارتباط بین این افراد و پیشنهاد آن ها به یکدیگر قصد دارد باعث کاهش خودروهای تک سرنشین و کاهش آلودگی و ترافیک شهرها شود.

http://mibarim.ir

می‌بریم

 

بامارو

بامارو برنامه ای است که از طریق آن کاربران می توانند از کافه مورد علاقه خود سفارش بیرون بر دلخواه خود را بدهند، و هنگامی که به کافه می رسند بدون اتلاف وقت و ایستادن در صف سفارش خود را دریافت کنند.

http://bamaro.ir

بامارو

 

اسنپ

اسنپ (تاکسی‌یاب سابق) با هدف ارائه‌ خدمات فناوری اطلاعات و نرم‌افزار به کاربران مسافر و راننده در حوزه درون شهری و با موضوع ارائه کلیه خدمات فنی؛ مهندسی مدیریتی و اجرایی در زمینه آی‌سی‌تی(ICT)؛ ارائه کلیه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری رایانه‌ای به ویژه مراکز مرتبط با حمل و نقل مسافران درون شهری، در تاریخ 1393/06/01 و در قالب تیم کوچکی از نخبگان دانشگاه‌های برتر کشور تشکیل شد. در ابتدا نرم‌افزار با برند تاکسی‌یاب آغاز به کار کرد و در سال 1394 با برند "اسنپ" با ارائه سرویس نرم‌افزاری نوینی جهت تسهیل سفرهای درون شهری، فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

http://snapp.ir

اسنپ

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!