استارتاپ‌های حوزه آموزش

استارتاپ‌هایی که در حوزه‌ی آموزش کاری را به ثمر رسانده بودند در این گروه قرار دارند.

استاد تی وی

استاد تی وی فرصت برابر آموزش رایگان با کیفیت بالا را برای تمامی ایرانیان فراهم نموده است. استاد تی وی وب سایت و نرم افزاری است که تمامی حوزه های آموزشی را پوشش می دهد و اساتید و آموزشگاه ها می توانند در کانال اشتراک ویدئو خود، محتوی آموزشی منتشر نمایند و با پلن استاد تی وی کسب درآمد داشته باشند. تمامی اساتید و آموزش گاه ها پس از ثبت نام و ارسال درخواست گشایش کانال بررسی می شوند و در صورت تایید کارشناسان استاد تی وی یک کانال رایگان به آنها اختصاص می یابد.

http://www.ostad.tv

استاد تی وی

 

دوتست

زیر ساخت برگزاری هر نوع آزمون آن لاین.

http://www.dotest.ir

دوتست

 

زیردستی

مشکل حال حاضر کشور در حوزه شرکتها و سازمان ها کمبود اشخاص با مهارت بوده از طرفی کشور با معضل بیکاری قشر تحصیلکرده مواجه است و همینطور بالا بودن هزینه و زمان آموزش مارا به این فکر انداخت که پلتفرم آموزشی را ایجاد کنیم که همه آموزش ها کاملا پروژه محور باشد و مهارت آموزان بتوانند پروژه خود را بعنوان نمونه کار به شرکتها و سازمان های متقاضی آن تخصص ارائه کنند وبسیاری از امکانات و فیچر های دیگر.

http://www.zirdasti.com

زیردستی

 

به آموز

هدف به‌آموز در دسترس قرار دادن مواد آموزشی با کیفیت مناسب برای همه‌ی فارسی زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید از کسب علم، دانش و مهارتهای کاربردی محروم شود. نباید سن و سال، محل زندگی، موقعیت وامکانات مالی، افرادی را از یاد گرفتن و موفقیت باز دارد .
در به‌آموز هر کس می‌تواند یاد بدهد و یاد بگیرد. اگر استاد یا آموزگار هستید، می‌توانید محتوای آموزشی خود را در بستر به آموز به صورت یک درس ارایه کنید و به هزاران نفر یاد بدهید. اگر یاد گیرنده هستید، در درس های دلخواهتان شرکت کنید و آنها را یاد بگیرید.

http://BehAmooz.com

به آموز

 

استاد سلام

اکنون 2 سال است که استاد سلام را راه اندازی کرده ام و نیاز مهمی را پاسخگو شده ایم تا شاگرد و استاد در هر زمینه، یکدیگر را به راحتی در بستر وب پیدا کنند، دانشجو می تواند دوره ها را پیدا کند و نزدیکترین استاد را به خود پیدا کند و یا درخواست استاد برای تدریس خصوصی کند، امکان برگزاری کلاس آنلاین را هم برای آموزش در سایت داریم تا فاصله ها را برداریم و در زمان صرفه جویی کنیم.

http://www.ostadsalam.ir

استاد سلام

 

Vidoal

ایده‌ی اولیه ویدوآل از سال ۸۷ با هدف تولید آموزش‌های ویدیویی جهت ارائه به دانشجویان رشته IT شکل گرفت و سپس در دو مرحله سه ساله، با استفاده از تجربیات افراد متخصص و مجرب و حمایت مردم تکامل یافت. ویدوآل نام تکامل یافته‌ی یک حرکت در جهت افزایش سطح دانش جامعه و پیشبرد اهداف آموزشی نوین است. ما با تکیه بر کادری مجرب و روحیه فعالیت گروهی، در فضایی دوستانه و صمیمی قدم در راهی نو گذاشته‌ایم تا مسیر حرکت شما عزیزان به سمت دانش و آموزش‌های مورد نیاز در بازار کار را هموار کنیم. ویدوآل با فراهم‌سازی زیرساخت تولید و ارائه دانش روز و آموزش‌های عمومی و تخصصی رایگان، تلاش می‌کند تا یک رفرنس قابل اعتماد و معتبر در سطح بین الملل ایجاد کرده و ردپایی ماندگار بر جای گذارد.

http://www.vidoal.com

Vidoal

 

یونش

یونش یک پلتفرم آنلاین برای اشتراک گذاری محتوای آموزشی و ارائه خدمات مرتبط با آن است. اینجا دانشجویان می توانند بهترین منابع درسی رو پیدا کنند، با سایر دانشجو ها ارتباط برقرار کنند، جامعه یادگیری بهتری بسازن و منابع درسیشون رو برای بقیه دانشجوها به اشتراک بگذارند و درآمد کسب کنند.

http://unesh.com

یونش

 

ویا دولوپرز

استارتاپ ویا دولوپرز در زمینه آموزش برنامه نویسی موبایل و مباحث مربوطه به عقلامندان شروع به کار کرده است.

http://wiadevelopers.com

ویا دولوپرز

 

هم آموز

هم آموز یک پلتفرم آموزش تخصصی در زمینه مدیریت و مهارت های فردی است که برترین و با کیفیت ترین دوره های موسسات آموزشی مختلف را بر روی بستری با امکانات فراوان آموزشی (فیلم آموزشی، آزمون، جزوه، پیشرفت درسی و ..) در اختیار فراگیران قرار می دهد. هم آموز در نسخه های وب و اپلیکیشن موبایل برای فراگیران قابل استفاده است. ضمنا نسخه سفارشی این پلتفرم قابل راه اندازی برای سازمان ها و موسسات مختلف می باشد.

http://www.hamamooz.com

هم آموز

 

میز تحریر

ساده ترین و ارزان ترین راه برای برگزاری کلاس های آنلاین.

http://miztahrir.ir

میز تحریر

 

کد لرنر

ما یک استارتاپ فعال در حوزه آموزش های برنامه نویسی هستیم که قصد داریم با آموزش های تعاملی برنامه نویسی مبتنی بر حل صحیح تمرین به کاربران فارسی زبان برای یادگیری مهارت های برنامه نویسی کمک کنیم، در کدلرنر سعی داریم دوره های آموزشی متناسب با نیاز صنعت و بازار تولید کنیم و بر همین اساس عمده درآمد ما از طریق فروش دوره های برنامه نویسی تامین می شود.

http://codelearnr.com

کد لرنر

 

کدلات

ایجاد و بهبود چرخه نوین آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات شامل آموزش های از راه دور با ارزیابی و ارتباط تعاملی ودوطرفه با دانش پژوه و ایجاد شغل برای افراد بااستعداد است
کدُلات یک استارت آپ نوپا است که شروع فعالیتش کمتر از یک ماه است اهداف کدُلات در زمنیه آموزش به شرح زیر است:
1-ایجاد محیطی تعاملی و دو طرفه با دانش پژوه در تمامی زمینه های مربوط به کامپیوتر از برنامه نویسی تا سخت افزار
2-ایجاد یک فروشگاه جامع در حوزه کامپیوتر (مانند سورس کد، فایل های برنامه نویسی و ...)
3-در اینده ای نزدیک پیاده سازی اموزش آنلاین و کلاس های اینترنتی و گرفتن امتحان برای بررسی میزان یادگیری دانش پژوه
4-برگزاری مسابقات برای محک توانایی های فردی و کاری هر فرد و رساندن شرکت ها و کارفرمایان به نیرو های مورد نیاز خود توسط سایت

http://www.codolat.ir

کدلات

 

کافه تدریس

مشاوره و تدریس خصوصی آنلاین.

http://cafetadris.com

کافه تدریس

 

لرن فایلز

آکادمی مجازی لرن فایلز با هدف رفع نیازها و محدودیت‌ها از 2 سال پیش استارتاپ خود را در زمینه آموزش برنامه نویسی آغاز کرده و در حال حاضر توانسته است در زمینه‌های مختلف اغلب خواسته‌های کاربران را به صورت کامل برآورده کند. در این راستا لرن فایلز با تولید حدودا ۳۰۰۰ ویدئو آموزشی به زبان فارسی به مرجع مناسبی برای کاربران و علاقه‌مندان تبدیل شده است. این وب سایت توسط مدرسین مجرب و مطرح، دوره‌های ویدئویی را بر اساس سرفصل‌های استاندارد تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در ویدئوهای آموزشی آکادمی لرن فایلز ، بر آموزش کاربردی و پروژه محور تاکید شده و سعی بر آن است که پس از اتمام دوره کارآموز مهارت های مورد نظر را کسب کرده باشد.

http://www.learnfiles.com

لرن فایلز

 

بک بوک

بَک بوک، یک نرم افزار مشاوره تحصیلی است که به صورت یک اپلیکیشن قدرتمند آماده ی عرضه به دانش‌آموزان و دانشجویان گرامی است. این اپلیکیشن از طریق یک دستبند هوشمند، داده های ارگرونومی محیط، فیزیولوژی بدن و روحی-روانی فرد را گرفته و پارامترهایی نظیر نور و دمای محیط مطالعه، دمای بدن، فشار خون، ضربان قلب، رطوبت روی پوست و حالت بدن را بر روی موبایل یا دستگاه مورد استفاده نشان می دهد و آمادگی بدنی و محیطی را در زمان مطالعه ارزیابی می کند.

http://backbook.ir

بک بوک

 

سرزمین تیزهوش‌ها

ایجاد بستری برای ارائه خدمات آموزشی در حوزه دبستان تا متوسطه دوره دوم.

http://www.tizland.ir

 سرزمین تیزهوش‌ها

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!