راه دشوار چابک شدن

چند ماه پیش مطلبی نوشتم در مورد گذار از مدیریت سنتی به روش های چابک و جایگزینی مدیر محصول با مدیر تحقیق و توسعه در شرکت های کوچک. حال چند ماه از آن ایده گذشته است و در این پست تجربیاتی که در عبور از آن گذار با آن برخورد داشتیم را به شما به اشتراک می‌گذارم.

سخت افزار برنامه پذیر در نوبی

کار با سخت افزارهای برنامه ‌پذیر، یکی از جذاب‌ترین کارهای یک مهندس سخت‌افزار است. شروع به کار و استفاده از این سخت‌افزارهای برنامه‌پذیر هم یکی از مشقت‌بار ترین قسمت‌های این کار است. در این پست محصولی را معرفی می‌کنم که این قسمت عذاب‌آور را هم شیرین و راحت می‌کند.

پایان مدیر فنی

حدود سه سال پیش که شرکت هوشروان را تاسیس کردیم، آن طفل کوچک برای زنده ماندن، نیاز به یک بند ناف داشت که مواد ضروری‌اش را به او برساند. و من به عنوان مدیر تحقیق و توسعه این وظیفه را به عهده گرفتم. و حالا بعد از سه سال، این طفل خیلی بزرگ‌تر شده و وقت آن فرارسیده که بند نافش بریده شود.

آدامس برای ذهن

برای مهندسین حرفه‌ای، روبرو شدن با چالش‌های جدید، یک تفریح جذاب هستش. تفریحی که اگر نباشه، شرایط کاری را کمی کسل کننده می‌کند. در این پست یک پیشنهاد خیلی ساده برای این موضوع دارم

روابط خصوصی در برابر روابط عمومی

روابط عمومی مفهومی است که افراد حرفه ای کسب و کار حتما از آن اطلاع دارند و از آن برای پیشرفت کسب و کارشان کمک گرفته اند. در مقابل این مفهوم، موضوع دیگری هم وجود دارد که به تازگی اهمیت آن را کشف کرده ام. روابط خصوصی. در این پست این کشف را با شما به اشتراک میگذارم.

صفحه1 از5

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!