پایان مدیر فنی

حدود سه سال پیش که شرکت هوشروان را تاسیس کردیم، آن طفل کوچک برای زنده ماندن، نیاز به یک بند ناف داشت که مواد ضروری‌اش را به او برساند. و من به عنوان مدیر تحقیق و توسعه این وظیفه را به عهده گرفتم. و حالا بعد از سه سال، این طفل خیلی بزرگ‌تر شده و وقت آن فرارسیده که بند نافش بریده شود.

آدامس برای ذهن

برای مهندسین حرفه‌ای، روبرو شدن با چالش‌های جدید، یک تفریح جذاب هستش. تفریحی که اگر نباشه، شرایط کاری را کمی کسل کننده می‌کند. در این پست یک پیشنهاد خیلی ساده برای این موضوع دارم

روابط خصوصی در برابر روابط عمومی

روابط عمومی مفهومی است که افراد حرفه ای کسب و کار حتما از آن اطلاع دارند و از آن برای پیشرفت کسب و کارشان کمک گرفته اند. در مقابل این مفهوم، موضوع دیگری هم وجود دارد که به تازگی اهمیت آن را کشف کرده ام. روابط خصوصی. در این پست این کشف را با شما به اشتراک میگذارم.

برنامه ریزی به سبک قدیمی

تقریبا دو سالی از تاسیس شرکت میگذشت و کارهامون پیچیده تر شده بود. اضافه شدن نیروهای جدید و بازخوردهایی هم که در مورد محصول داشتیم باعث شده بود تا کارها خیلی به هم گره بخوره و تقریبا کار از دستمون در بره. به شدت نیاز به سیستمی داشتیم که بتونیم کارهامون رو در آن مدیریت کنیم.

بردهایی که در طی چندین سال تحقیق و توسعه درست کردیم

در این سالهای اخیر هیچ کلمه ای به اندازه‌ی کلمه‌ی "هوشمند" خوشبخت نبوده است. هر کسب و کاری سعی کرده است هر طور که شده از این کلمه استفاده کند، حتی اگر آن کسب و کار تولید آبمیوه باشد. و البته در این میان، تجهیزات کامپیوتری حق آب و گل دارند. آنچه که در ادامه خواهید خواند، داستان شکل گیری خانه هوشمند هیناوا است.

صفحه1 از8

© از شما برای بازنشر مطالب به همراه لینک سایت ممنونیم!